nyhet_lorenapen

Del innlegg i sosiale medier

Løren er åpent igjen!

Anette
Anette Sexe
Ernæringsrådgiver
August 23, 2021

Løren er åpent igjen!

Mandag 16 august åpnet vi dørene på Løren, og etter 11 uker med stengte lokaler føltes det utrolig godt å kunne ønske våre medlemmer og kolleger velkommen tilbake. Mye har skjedd gjennom sommeren, vi har pusset opp lokalene i flotte nye farger, byttet ut så og si alt av utstyr, revet klinikken og dermed frigjort 200 kvm med areal til treningsutstyr. Vi har også fjernet «buret» i PTSG-sonen for å gjøre rommet mer tilgjengelig for våre medlemmer, enten man trener der alene eller på en PTSG-time. Flere medlemmer savnet smith-maskin, så nå er den også på plass 🙂

Ikke vært innom ennå? Kom innom på en kaffe og en omvisning da vel! Våre hyggelige medarbeidere står klare til å slå av en prat og ta deg med på en omvisning. Mens du er der hvorfor ikke reservere en veiledningstime med en av våre dyktige personlige trenere? Med så mye nytt utstyr er det greit å få litt innføring i hvordan ting virker. Veiledning er inkludert i ditt medlemskap.

Ikke medlem, men vurderer å begynne på et treningssenter nær deg? Vi tilbyr gratis prøvetime og har en super kampanje på medlemskap nå.

Vi gleder oss til å se deg 😀

Les også:

Vålerenga Fotballs Sterk Helse AS søker fysioterapeut til A-lag kvinner

Vålerenga Fotballs Sterk Helse AS...

Vålerenga Fotball har et A-laget som kjemper om edelt metall i Toppserien og 120 barne- og ungdomslag. Vi har over…
Hvordan spise mer økonomisk?

Hvordan spise mer økonomisk?

Synes du det går uforholdsmessig mye penger på mat om dagen? Mat som er bra for oss og sunt har…
Vi er stolte av å lansere STERK Restart

Vi er stolte av å...

16 uker Restart begynner med en grundig helseundersøkelse hos vår allmennspesialist. Vi måler blodtrykk, tar en rekke blodprøver og EKG…
Fallforebyggende trening

Fallforebyggende trening

Et kurs for deg som føler deg ustø, er redd for å falle, eller bare har lyst til å styrke…