Løren er åpent igjen!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Del innlegg i sosiale medier

Løren er åpent igjen!

Løren er åpent igjen!
Anette Sexe
Ernæringsrådgiver
August 23, 2021

Løren er åpent igjen!

Mandag 16 august åpnet vi dørene på Løren, og etter 11 uker med stengte lokaler føltes det utrolig godt å kunne ønske våre medlemmer og kolleger velkommen tilbake. Mye har skjedd gjennom sommeren, vi har pusset opp lokalene i flotte nye farger, byttet ut så og si alt av utstyr, revet klinikken og dermed frigjort 200 kvm med areal til treningsutstyr. Vi har også fjernet «buret» i PTSG-sonen for å gjøre rommet mer tilgjengelig for våre medlemmer, enten man trener der alene eller på en PTSG-time. Flere medlemmer savnet smith-maskin, så nå er den også på plass 🙂

Ikke vært innom ennå? Kom innom på en kaffe og en omvisning da vel! Våre hyggelige medarbeidere står klare til å slå av en prat og ta deg med på en omvisning. Mens du er der hvorfor ikke reservere en veiledningstime med en av våre dyktige personlige trenere? Med så mye nytt utstyr er det greit å få litt innføring i hvordan ting virker. Veiledning er inkludert i ditt medlemskap.

Ikke medlem, men vurderer å begynne på et treningssenter nær deg? Vi tilbyr gratis prøvetime og har en super kampanje på medlemskap nå.

Vi gleder oss til å se deg 😀

Les også:

Seniordag på Sterk

Seniordag på Sterk

Vi ønsker alle våre seniorer, venner og bekjente, velkommen til foredrag fredag 13. mai kl. 12.00 – 14.00 på Quality…
Pollensesongen er i gang

Pollensesongen er i gang

Nå som varmen og sola kommer tilbake starter også pollensesongen. Visste du at rundt 20-30% av nordmenn har pollenallergi? De…
Tren med en venn!

Tren med en venn!

Våre medlemmer er våre beste ambassadører, og blir din venn medlem, får du 3 timer med PT og din venn…
Glad sak fra klinikken

Glad sak fra klinikken

Morten tok kontakt med ernæringsrådgiver Anette i april 2021, etter anbefaling fra klinikkleder Daniel. Deres sønner spiller på samme fotballag og Morten har…