Jobbe med oss?

STERK Helse & Trening

Vår visjon

STERK Group AS vokser i takt med etterspørselen sett fra et folkehelseperspektiv. Med våre 4 sentre: STERK Helse Vinslottet, STERK Trening Løren, STERK Helse & Trening Hasle og STERK Helse og Trening Nydalen, har vi tatt en unik posisjon i helsesektoren. Få, om ikke noen i Norge i dag, har et like bredt spekter innen helse- og treningstjenester som vi tilbyr i vårt økosystem. 

Vårt visjon er å få flest mulige aktive med sine forutsetninger og bidra til en bedre folkehelse for folk flest. Vi vet i dag at tilpasset trening og aktivitet virker terapeutisk og forebyggende på mange livsstilsrelaterte sykdommer, mentale lidelser og muskel- og skjelettlidelser, og bør være et naturlig førstevalg sammen med konvensjonell klinisk behandling. 

Vårt team av leger, kiropraktorer, fysioterapeuter, muskelterapeuter, ernæringsfysiologer, sykepleiere og personlige trenerer jobber sammen mot dette målet, og tilbyr koordinert og tilpasset behandling og trening for de som trenger det mest.

Vårt fagteam er i stadig vekst, og vi søker positive, engasjerte og fremoverlente medarbeidere, som trives i ett tverrfaglig team. Er du den vi leter etter? Vi gleder oss til å høre fra deg!

Nadderud 2026 - here we come!

VI SØKER STERKE FOLK

      • Allmennleger

      • Kiropraktorer

      • Fysioteraputer 

      • Ernæringsfysiolog 

      • Personlige trenere

      • Servicemedarbeidere

      • Resepsjonister deltid

      • Senterleder

Servicemedarbeider/Sekretær/Helsesekretær

Jobbe med oss? Vi er stadig i vekst og søker engasjerte medarbeidere i serviceteamet på STERK Vinslottet. Vi Søker etter deg som er teamspiller og som setter service i fokus!

Personlig trener

Vi søker en entusiastisk og kvalifisert personlig trener for å bli med i vårt team og hjelpe våre klienter med å nå sine helse- og treningsmål.